יועץ מס

החשיבות של יועץ מס בבית העסק שלכם

על מנת להתנהל בתור עסק לגיטימי, חוקי ומצליח בישראל – כל עצמאי, עוסק פטור וחברה צריכים לעמוד בתשלום המחייבים של המדינה, כאשר מס הכנסה מהווה חלק משמעותי בו. רבים מאיתנו שמענו על הפשיטות שמתרחשות לעיתים על עוסקים שונים שאמורים להרוויח המון והלנת מס עשויה להביא לעונשים כבדים ואף למאסר. עם זאת, רבים חוששים שללא פריסות מס הגיוניות ונוחות העסק עשוי פשוט שלא להחזיק מעמד. על מנת למלא את החובות בפני מס הכנסה וגם לשמור על רמת הכנסות שתאפשר פרנסה והתפתחות תקינה של בית העסק, ניתן ואף כדאי לפנות לשירותיו של יועץ מס מומחה.

מה נותן לכם יועץ מס?

יועץ מס בודק לעומק את ההכנסות וההוצאות של בית העסק בכל גודל ומסייע להגיש דוחות לרשויות השונות. היועץ הוא למעשה מומחה בחשבונאות את הבעיות האפשריות ומתן פיתרונות שיאפשרו לעמוד בתשלומי החובה למס הכנסה וגם להצליח להתקיים בכבוד. בשורה התחתונה, המטרה של יועץ המס וגם של כל בית עסק הוא לשלם את כל החובות למדינה בצורה כמה שיותר נוחה ומקוזזת במסגרת החוק, וכן להתפרנס בכבוד, לספק את כל המסמכים הדרושים על פי חוק משרד האוצר. השכרת שירותיו של רואה החשבון עמית מהלל מאפשרת לעבוד בראש שקט וללא דאגה לגבי תשלומי מס הכנסה שלא בוצעו בזמן, דוחות שנתיים לא מדוייקים או כל בעיה מצד רשויות מס הכנסה.

השירותים הניתנים על ידי יועץ מס

בין השירותים החשובים ביותר של יועצי מס ניתן למצוא: ייעוצים כלכליים כלליים, תיאומי מס להסדרי תשלומים מקוזזים ונוחים, חישובי שכר, עריכה והגשה של הצהרות הון ודוחות שנתיים, פתיחה של תיקים ברשויות המסים השונות. ככל שבית העסק הינו גדול ומסועף יותר, ככל שיש לו יותר עובדים – כך נדרשת עבודה מקיפה יותר של יועץ מס ברמה הגבוהה ביותר. יועצי מס הינם בעלי אישור מיוחד לעסוק בתחום שמתקבל לאחר לימודים והתמחות מיוחדת. רואה החשבון עמית מהלל מספק שירותי ייעוץ מס ברמה גבוהה ועל בסיס השכלה מקיפה ומידע רב בתחום, כך שתוכלו להיות בטוחים שבית העסק שלכם נמצא בידיים טובות – כל יום במהלך השנ וכן בעת הגשת הדוח השנתי.